Produktet tona tmerrshëm

Aplikacionet tona të mëdha

Rreth Yanxin

Jiangsu Yanxin Environmental Science & Technology Co, Ltd, me kapitalin e regjistruar të RMB 100 milionë, ne jemi të angazhuar profesionalisht në lloje të ndryshme të paneleve sanduiç, dritare dhomë të pastër dhe më derë dhe të produkteve të përafërta pastrimi etj kanë qenë në këtë fushë më shumë se 10 vjet , me 1 milion metra katrore prodhimit në vit ...

MËSO MË SHUMË >>

Lajmet e fundit

WhatsApp Online Chat !