Rreth Nesh - Jiangsu Yanxin Mjedisit Co, Ltd

Rreth nesh

Rreth nesh

Jiangsu Yanxin Environmental Science & Technology Co, Ltd, me kapitalin e regjistruar të RMB 100 milionë, ne jemi të angazhuar profesionalisht në lloje të ndryshme të paneleve sanduiç, dritare dhomë të pastër dhe më derë dhe të produkteve të përafërta pastrimi etj kanë qenë në këtë fushë më shumë se 10 vjet , me 1 milion metra katrore prodhimit në vit.

Forca jonë dhe e shkurtër, si më poshtë:

1.Founded në vitin 2006, me zonën e prodhimit 30, 000 m².

Scope 2. Produkte:

Panele a.Hand-bërë sanduiç (leshi Rock, suva, magnez, huall mjalti, PU, ​​etj)

b.Machine bërë panele sanduiç (EPS, leshi Rock, huall mjalti, magnez uritur etj)

dritaret c.Clean dhomë dhe dyert

Produktet d.Related: dush kondicionuar, kuti të kalojë, stol të pastër, pajisje pastrimin e ajrit, FFU filtër, etj.

e.Purifying inxhinieri (projektimin, mirëmbajtjen dhe instalimin, etj)

Ekipi 3.Have shkëlqyer, me 20 inxhinierë të klasit të lartë dhe 100 shtabet në total.

4.ISO9001 certifikuar.

5.Customers përhapur në të gjithë botën dhe tregun e brendshëm.


WhatsApp Online Chat !