Produkte

Emri: njësitë e trajtimit të ajrit

njësitë e trajtimit të ajrit

1. fan përdor më të avancuara KKF (ose TDKF) ajrit të kondicionuar të dyfishtë tifoz vendas hyrjes centrifugale me karakteristikat e mëposhtme:

A. Lartë Efikasiteti B. ulët të zhurmës C. varg për kokë presion është e gjerë

E ventilatorit mund të përmbushin sistemin e ulët e kokës presion ftohjes, kokë presion sistem mesme temperaturë konstante dhe presion të lartë sistem drejtues pastrimi.

exchanger ngrohjes 2. (sipërfaqja pije freskuese ajrore, ngrohës) miraton tub bakri fletë alumini fllanxhë dyfishtë, mekanike të zgjeruar tub me përparësitë e mëposhtme:

A.High shkëmbimin efikas të ngrohjes B. rezistenca era e vogla dhe rezistencën e ujit C. Hot dhe përdorimi i ftohtë

3. Pjesët filtrim përdor poliestër filtër jo të endura qese pëlhurë, në mënyrë që ajo ka të lartë funksion efikas filtrim, rezistenca të vogla dhe kjo është në lindje të larë dhe materiali filtrim mund të ndryshohet.

4. Pjesët e ngrohjes kanë avull (ose ujë të nxehtë) ngrohje dhe ngrohje elektrike .Të seksionet humidifier gjithashtu të ketë avull thatë dhe elektrike 2 lloje.  • Previous:
  • Next:

  • Enquiry TANI
    • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni flamurin


  • Previous: Hand bërë panel sanduiç me suva dhe leshi rock
  • Next: Hand bërë panel sanduiç

  • WhatsApp Online Chat !