Machine-Made Panel sandviçësh

Emri: Hollow sandwich panel with MGO board

Hollow sandwich panel with MGO board

Hollow glass magnesium sandwich panel ,hollow glass magnesium wall panel

Përbëhet nga: Ky panel lloj përdor pluhur shtresa fletë çeliku të veshura si material të tij fytyrë dhe magnez uritur si filler e saj Ajo është paneli shumë të lehta të ndërtimit përmes ngrohje, shtypur dhe përbërjen me zam nxehtë konsoliduar brenda për formimin e makinës. bordi i saj MGO është bërë e oksidit të magnezit, klorur magneziumi dhe ujë me proporcion dhe duke shtuar addictive.The panelet uritur magnez janë materiale të reja zjarrdurues dekorative me përdorimin e qëndrueshëm magnez performancës si material ngjitës, alkaline neto fibër qelqi përforcuar si materiale dhe materiale të lehta si filler. i tërë procesi miraton teknikë të veçantë të prodhimit, kështu që panelet kanë karakteristikat e mëposhtme: zjarri-provë, Sprovues ujë, pa shije, jo-toksike, jo-ngrirë, jo-korrozioni, jo-plas, jo-shtrembëroj, jo-djegies, etj

Length: varet nga kërkesat e klientit (generally≤6000mm)

Width : standard :950mm,1150mm ,no standard size can be customized

Trashësia: 50mm, 75mm, 100mm ose përshtatur

Aplikimi: Ajo është përdorur gjerësisht në fushën e pastër e ndërtimit të tilla si elektronikë, inxhinieri biologjike, ushqim, farmaceutike, spitali, etj ushtarak, sidomos për klasën e lartë punëtori të pastër industriale dhe depo.

IMG_0141_副本  • Previous:
  • Next:

  • Enquiry TANI
    • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni House


  • Previous: Hand bërë panel sanduiç me suva dhe leshi rock
  • Next: Hand bërë panel sanduiç

  • WhatsApp Online Chat !