Produkte

Emri: Pass Box for cleanroom

Pass box for cleanroom

Kjo pajisje është një pajisje lloj ndihmëse për dhomë të pastër, ajo është përdorur kryesisht për të kaluar disa mallra të vogla në mes të pastër për të pastruar zonat ose të pastër për përdorim zonat jo të pastër .Its është për të reduktuar kohët e dhomë të pastër dyert hapjen 'dhe minimizuar ndotjen për zonat e pastër.

Box Pass është bërë nga pjatë çelik inox, .Its qetë, të ndritshme dhe të pastër dyert e dyfishtë janë të kombinuara për të parandaluar kryqin contamination.And ajo pajis me pajisje interlocking dhe baktericid UV llambat elektronike ose mekanike.

kuti Pass                                        parametër teknik
emër bashkoj elektromagnetike bashkoj mekanike Floor type bashkoj mekanike Air dush lloji bashkoj mekanike
model BP-1 BP-2 BP-3 BP-4
madhësia jashtë 785 * 600 * 690 785 * 600 * 690 1185 * 1000 * 1045 980 * 700 * 1800
madhësia e punës 600 * 600 * 600 600 * 600 * 600 1000 * 1000 * 1000 660 * 700 * 600
shpejtësia Air / / / 22m / S lart
numri hundë / / / 4 cope
Periudha dush Air / / / 0-30S rregullueshme
Door lloji bashkoj bashkoj elektromagnetike bashkoj mekanike bashkoj mekanike bashkoj mekanike
Materiali kryesor për Box me cilësi të lartë ftohtë-roll çeliku fletë / Procesi sipërfaqe elektrostatike / matte bardhë (ngjyra mund të personalizohet)
tension / / / 380V / 50HZ, tre faza
pushtet / / / 0.75KW
Vërejtje Specifikimi dhe dimension mund të personalizohet sipas kërkesave të klientëve

76  • Previous:
  • Next:

  • Enquiry TANI
    • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Tree


  • Previous: Hand bërë panel sanduiç me suva dhe leshi rock
  • Next: Hand bërë panel sanduiç

  • WhatsApp Online Chat !