Dritaret dhe dyert dhomë të pastër

Emri: cleanroom window with round corner on sandwich panel

Cleanroom window with small round corner on sandwich panel

Round corner cleanroom window

Përshkrim:

1.Frame: kornizë të veçantë çeliku, dhe anën e brendshme mund të përdorni rrip çelik

2.Glass: qelqi 5-6mm Harden, korniza e saj është e zezë dhe e bardhë ekran mëndafshi, width: 20-25mm

Shtresa 3.Inter: mund të jetë me nitrogjen ose tharje

4.Specification: width Max: 1000mm, lartësia mund të personalizohet.

5.Features: A. Ai përdor teknika të avancuara për të hapur një gojë në panelin sanduiç, kështu dritarja mund të integrohet me panelin. Struktura B.stable C.attractive pamjen D. përshtatshëm për E.easy transportit për ndërtimin F.heat izolimin dhe mbajtjen e të ngrohtë.

Windows with round corner_副本  • Previous:
  • Next:

  • Enquiry TANI
    • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Truck


  • Previous: Hand bërë panel sanduiç me suva dhe leshi rock
  • Next: Hand bërë panel sanduiç

  • WhatsApp Online Chat !